E-postanızı kaydedin

İşinizi Büyütmek İçin
Uzmanlığımız ve Deneyimimizle
Yanınızdayız!

Sağlık turizminin uluslararası yüzünü daha etkin ve görünür kılmanın bir yolu da, önemli yurt dışı etkinliklerde yer alarak marka bilinirliğinizi artırmaktan geçer. Türkiye’nin sağlık turizmi sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlarına sunulan Yurt Dışı Etkinlik Katılım Desteği ile uluslararası etkinliklere katılımınızı güçlendiriyoruz.

Yurt dışı etkinliklere katılım, uluslararası arenada daha geniş bir kitleye ulaşmanızı, markanızı tanıtmanızı ve sektördeki diğer oyuncularla ilişkiler kurmanızı sağlar. Bu destek sayesinde, etkinliklere katılımınızın getirdiği ekonomik yükler hafiflerken, uluslararası arenada daha aktif ve etkili bir rol almanızı kolaylaştırıyoruz.

Destek Limitleri


Destek Süresi
Destek Üst Limiti
Limit Türü
5 YIL
601.000 TL
(Etkinlik Başına)
YILLIK

Devlet Desteğiyle
Markanızı Güçlendirin!

Ücretsiz Marka Analizi Yaptırın.
Yurt Dışı Etkinlik Katılım Desteği Detayları

  • Sağlık kuruluşları ve sağlık turizmi aracı kuruluşları, Bakanlıkça belirlenen yurt dışı etkinliklere katılımlarında; nakliye, kayıt ücretleri, stant harcamaları ve 2 temsilcinin ulaşım giderleri %60 oranında desteklenmektedir.
  • Prestijli etkinliklerde bu destek etkinlik başına 1 milyon 202 bin TL'ye kadar çıkabilmektedir.
  • Hedeflenen ülkelere yönelik etkinlikler için destek oranı %70'e kadar yükseltilebilmektedir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?


Türkiye'nin sağlık turizmindeki bu başarısında yer almak, profesyonel destek ile daha kolay. Uluslararası etkinliklere katılımınızı güçlendirmek, marka bilinirliğinizi artırmak ve uluslararası arenada daha etkin bir rol almak için Yurt Dışı Etkinlik Katılım Desteği ve diğer teşvikler konusunda daha fazla bilgi almak ve başvuru süreçlerinizde profesyonel destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.DST Yanıtlıyor:
tüm sorularınızın yanıtları

Prestijli etkinlikler, uluslararası arenada yüksek katılıma sahip ve sektörde önemli bir yere sahip organizasyonları kapsar. Bakanlıkça belirlenen listeyi incelemek için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik, hostes ve tercümanlık hizmetleri bu destek kapsamına dahil değildir.

Başvurularınızı Bakanlık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru süreçlerinizin takip ve yönetiminde firmamız size yardımcı olabilir.

Etkinlik destekleri genel katılım giderleri üzerinden sağlanmaktadır. Özel ürünler için ayrıcalıklı bir destek bulunmamaktadır.

Destek alabilmeniz için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartları ve kriterleri öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.